SSD Crucial P3 CT500P3SSD8 500 GB
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Crucial CT500P3SSD8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P3 CT500P3SSD8 500 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Taca SSD P3 M2 500 GB PCIe Gen3x4 2280 CT500P3SSD8T | 520 zł |
Crucial P3 SSD - 500GB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 233 zł |
Crucial Dysk SSD P3 500GB M.2 NVMe 2280 PCIe 3.0 3500/1900 DGCRCWK500P3000 | 300 zł |
Dysk CRUCIAL P3 500GB SSD | 261 zł |
Crucial P3 M.2 PCI-e NVMe 500GB HD-SSDM2-CUL-041 | 261 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Crucial P3 CT500P3SSD8
Ceny na Crucial P3 CT500P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 GB | od 185 zł | 17 oferty | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB | od 316 zł | 19 oferty | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB | od 455 zł | 11 oferty | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 TB | od 1 069 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →