SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory P310P240GM28 |
|
Представлений в 2022 році твердотільний накопичувач виробництва Patriot Memory поповнив лінійку моделей у форм-факторі M. 2 2280. Він представляє сегмент відносно недорогих рішень з підтримкою інтерфейсу PCI-E 3.0 4x NVMe і призначається для модернізації існуючих ПК/ноутбуків або складання комп'ютерів середнього рівня. У фірмовій лінійці крім версії н 240 ГБ пропонуються більш місткі варіації (від 480 ГБ до 1.92 ТБ).
SSD Patriot Memory P310 M. 2 P310P240GM28 базуються на флеш-пам'яті типу 3D TLC NAND і здатний забезпечити високі швидкісні характеристики, аж до 1700/1000 МБ/з, відповідно при зчитуванні і запису даних. Це приблизно в 3-4 рази швидше можливостей SATA-аналогів (не кажучи вже про ще більш повільних HDD). Також модель характеризується високими значеннями показника IOPS (вище 250 тисяч операцій в секунду), тому повинна добре справлятися з такими специфічними завданнями, як одночасне копіювання численних файлів. З інших фішок варто виділити 3-річну офіційну гарантію і середній ресурс гарантованого запису на рівні 120 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ
Усі ціни 11 →Patriot P310 M2 PCIe Gen 3 x4 240GB SSD Niskie zużycie energii - P310P240G | 95 zł |
Patriot P310 PCIe NVMe 240GB HD-SSDM2-PDP-060 | 110 zł |
Patriot P310 240GB PCIe Gen3 x4 | 100 zł |
Dysk SSD Patriot P310 240GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (P310P240GM28) | 101 zł |
SSD Patriot Viper P310 M.2 PCI-Ex4 NVMe 240GB | 115 zł |
Модификації Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28
Ціни на Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ | від 95 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ | від 105 zł | 25 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ | від 350 zł | 13 пропозицій |