SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ
Відео 5Фото 5 |
Patriot Memory P300P256GM28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot P300 M2 PCIe Gen 3 x4 256 GB SSD o niskim zużyciu energii P300P256 | 100 zł |
Patriot P300 SSD - 256GB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 139 zł |
Patriot Dysk SSD P300 256GB M.2 PCIe Gen 3 x4 1700/1100 DGPATWK256P3002 | 101 zł |
Patriot P300 256GB HD-SSDM2-PDP-035 | 120 zł |
Dysk PATRIOT P300 256GB SSD | 106 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 67 zł | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 100 zł | 21 пропозиція | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 159 zł | 19 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 285 zł | 24 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 539 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →