SSD AFOX SD250 SD250-512GN 512 ГБ
Фото 7 |
AFOX SD250-512GN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX SD250 SD250-512GN 512 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AFOX SD250-512GN SSD 512 GB 25 560-490 MB/S SATA3 3D TLC IN-ACT-DIAAFOSSD0 | 293 zł |
AFOX Dysk SSD 512GB TLC 540 MB/s DGAFXWB51200001 | 164 zł |
AFOX SSD 512GB HD-SSD25-AFOX-008 | 170 zł |
Dysk SSD AFOX SD250 512GB 2.5" SATA III (SD250-512GN) | 165 zł |
AFOX Dysk SSD 512GB TLC 540 MB/s 112425 | 164 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації AFOX SD250 SD250-512GN
Ціни на AFOX SD250 SD250-512GN |
---|---|---|---|---|
AFOX SD250 SD250-120GN 120 ГБ | від 68 zł | 2 пропозиції | ||
AFOX SD250 SD250-128GN 128 ГБ | від 58 zł | 13 пропозицій | ||
AFOX SD250 SD250-240GN 240 ГБ | від 350 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-256GN 256 ГБ | від 94 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-512GN 512 ГБ | від 164 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →