SSD Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 ГБ
Відео 2Фото 4 |
Silicon Power SP480GBSS3S55S25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power SLIM S55 SP480GBSS3S55S25 Wewnętrzny Dysk SSD 480 GB Czarny | 181 zł |
Silicon Power Dysk SSD Slim S55 480GB 2,5\" SATA3 500/450 MB/s 7mm DGSIPWB | 160 zł |
Silicon Power S55 480GB HD-SSD25-SLP-004 | 180 zł |
Silicon Power Dysk SSD Slim S55 480GB 2,5\" SATA3 500/450 MB/s 7mm 37452 | 163 zł |
Silicon Power Slim S55 480GB | 170 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25
Ціни на Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ | від 64 zł | 13 пропозицій | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ | від 86 zł | 20 пропозицій | ||
Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 ГБ | від 160 zł | 24 пропозиції | ||
Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 ГБ | від 236 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →