SSD Silicon Power PC60 SP240GBPSDPC60CK 240 GB
Zdjęcia 5 |
Silicon Power SP240GBPSDPC60CK |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power PC60 SP240GBPSDPC60CK 240 GB
Dysk SILICON POWER PC60 240GB SSD | 140 zł |
Dysk SILICON POWER PC60 240GB SSD SP240GBPSDPC60CK | 140 zł |
Dysk SSD Silicon Power PC60 240GB USB 3.2 Czarny SP240GBPSDPC60CK | 319 zł |
Trochę więcej kredytu
PC60 to jeden z najmniejszych przenośnych dysków SSD nie tylko w gamie Silicon Power, ale na całym rynku dysków półprzewodnikowych. Dysk SSD mieści się w maleńkiej, przypominającej brelok do kluczy, kwadratowej obudowie o wymiarach 8 x 8 cm.Ten mały ma zaledwie 11 mm grubości i waży niecałe 50 gramów, dzięki czemu z łatwością zmieści się nawet w małej kieszeni koszuli.
Zwycięzca Red Design Dot Awards 2021
Oprócz niewielkich rozmiarów, PC60 wyróżnia się na tle innych niedrogich dysków SSD ze względu na konstrukcję obudowy. Symetrycznie tłoczona powłoka wygląda jak fale wody, miękki w dotyku plastik ładnie leży w dłoni, a sam dysk SSD bardziej przypomina designerskie dyski z linii WD My Passport i LaCie Rugged. Projekt Silicon Power PC60 został doceniony w kilku prestiżowych konkursach piękności, w tym Red Dot Awards 2021.
Klasyczny, niedrogi dysk SSD
Przejdźmy do charakterystyki technicznej napędu. Napęd oparty jest na mikrochipach 3D NAND Flash. Do połączenia z komputerem lub laptopem służy symetryczny port USB C 3.2 Gen 2. Deklarowane wskaźniki prędkości odpowiadają innym podstawowym dyskom półprzewodnikowym: szybkość przesyłania danych w trybie odczytu wynosi do 540 MB/s, w zapisie w trybie spada do 500 MB/s. W rzeczywistości, w zależności od scenariusza korzystania z tego dysku SSD, prędkość może spaść 2-3 razy. Jest to jednak problem wszystkich dysków klasy podstawowej z kontrolerami budżetowymi, a w przypadku PC60 nie należy tego zbytnio podkreślać.
Modyfikacje Silicon Power PC60 SP240GBPSDPC60CK
Ceny na Silicon Power PC60 SP240GBPSDPC60CK |
---|---|---|---|---|
Silicon Power PC60 SP240GBPSDPC60CK 240 GB | od 140 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP256GBPSDPC60CK 256 GB | od 119 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP512GBPSDPC60CK 512 GB | od 214 zł | 14 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP010TBPSDPC60CK 1 TB | od 319 zł | 11 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP020TBPSDPC60CK 2 TB | od 429 zł | 10 oferty |