SSD Silicon Power PC60 SP960GBPSDPC60CK 960 GB
Zdjęcia 5 |
Silicon Power SP960GBPSDPC60CK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Silicon Power PC60 SP960GBPSDPC60CK
Ceny na Silicon Power PC60 SP960GBPSDPC60CK |
---|---|---|---|---|
Silicon Power PC60 SP240GBPSDPC60CK 240 GB | od 140 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP256GBPSDPC60CK 256 GB | od 119 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP512GBPSDPC60CK 512 GB | od 214 zł | 14 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP010TBPSDPC60CK 1 TB | od 319 zł | 11 oferty | ||
Silicon Power PC60 SP020TBPSDPC60CK 2 TB | od 429 zł | 10 oferty |