SSD Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 GB
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Silicon Power SP128GBSS3A55S25 |
|
Niedrogi, niewielki dysk SSD (128 GB) z interfejsem SATA 3. Zbudowany na bazie połączenia sprawdzonego i wydajnego kontrolera Silicon Motion z wielowarstwową pamięcią flash TLC 3D NAND. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do stosowania jako dysk systemowy w stacjonarnych/mobilnych systemach poziomu podstawowego/średniego. Może być używany do modernizacji istniejących komputerów osobistych w domu/biurze, które działają w typowych scenariuszach z niewielkim obciążeniem podsystemu dyskowego.
Wyróżnia się przystępną ceną, wysoką wydajnością energetyczną i przyzwoitą prędkością odczytu/zapisu (560/450 MB/s). Bezbuforowy kontroler SM2258XT (uproszczona wersja topowego chipsetu SM2258) zapewnia szybkie buforowanie zapisu SLC do bufora o pojemności 4 GB. Obsługiwane technologie SMART, NCQ, TRIM i sprzętowa korekcja błędów LDPC. Przyzwoite wskaźniki wydajności w połączeniu z niskimi opóźnieniami pozwalają na super szybkie ładowanie systemu operacyjnego i aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Napęd spodoba się również miłośnikom gier - imponująco szybkie ładowanie map czy niezauważalne dynamiczne ładowanie części otwartego świata gry nie pozostawi obojętnym najbardziej osczędnych graczy. Występuje brak deklarowanej pojemności zapisu, nie mniej jednak napęd jest objęty pełną 3-letnią gwarancją.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 GB
Wszystkie ceny 21 →Silicon Power Ace A55 25 128 GB Serial ATA III SLC SP128GBSS3A55S25 | 108 zł |
Silicon Power Ace A55 SSD - 128GB - 2.5" - SATA-600 | 89 zł |
Silicon Power A55 128GB HD-SSD25-SLP-014 | 64 zł |
Dysk SILICON POWER Ace A55 128GB SSD | 57 zł |
Dysk SILICON POWER Ace A55 128GB SSD | 57 zł |
Modyfikacje Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25
Ceny na Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Ace A55 SP128GBSS3A55S25 128 GB | od 57 zł | 22 oferty | ||
Silicon Power Ace A55 SP256GBSS3A55S25 256 GB | od 72 zł | 21 oferta | ||
Silicon Power Ace A55 SP512GBSS3A55S25 512 GB | od 129 zł | 23 oferty | ||
Silicon Power Ace A55 SP001TBSS3A55S25 1.02 TB | od 230 zł | 27 oferty | ||
Silicon Power Ace A55 SP002TBSS3A55S25 2 TB | od 501 zł | 19 oferty | ||
Silicon Power Ace A55 SP004TBSS3A55S25 4 TB | od 1 038 zł | 12 oferty |