SSD GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 GB
Zdjęcia 3 |
GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 2020 rokCL (budżetowe 2.5") |
|
Dysk SSD 120 GB firmy GOODRAM reprezentuje linię CL, która łączy budżetowe modele w 2,5-calowej obudowie z interfejsem SATA 3. Producent zaleca ich wykorzystanie do modernizacji komputerów biurowych lub domowych, montując niedrogie nowe maszyny przeznaczone do rozwiązywania problemów podstawowe codzienne zadania. Ze względu na niewielką grubość (7mm) model może być używany nie tylko w różnych pełnowymiarowych obudowach stacjonarnych, ale także w laptopach średniego formatu.
Dysk SSD GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 o pojemności 120 GB oparty jest na szybkiej i niezawodnej pamięci flash 3D TLC NAND oraz popularnym, tanim kontrolerze Silicon Motion SM2258XT. Taka platforma sprzętowa w parze z proponowanymi interfejsami pozwala na zapis plików z prędkością do 360 MB/s oraz odczyt - do 500 MB/s. A to około 5 razy więcej niż możliwości tradycyjnych dysków twardych. Zwykłe zalety dysków półprzewodnikowych to minimalne zużycie energii i cisza. Dodatkowo model objęty jest 3-letnią gwarancją, a TBW deklarowany jest średnio na poziomie 90 TB. Należy pamiętać, że w sprzedaży są również różne wersje większego wolumenu, od 240 do 960 GB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 GB
Wszystkie ceny 23 →Goodram SSDPR-CL100-120-G3 Dysk SSD 120 GB Czarny | 83 zł |
GOODRAM Dysk CL100 G3 120GB SATA3 2,5 DGGODWB120CL1G3 | 58 zł |
Dysk SSD Goodram CL100 gen.3 120GB SSDPR-CL100-120-G3 | 69 zł |
GOODRAM CL100 Gen.3 120GB HD-SSD25-GR-139 | 65 zł |
Dysk GOODRAM CL100 Gen. 3 2.5" SATA III 120GB SSD | 59 zł |
Modyfikacje GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3
Ceny na GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 GB | od 58 zł | 24 oferty | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-240-G3 240 GB | od 74 zł | 46 oferty | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-480-G3 480 GB | od 165 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3 960 GB | od 249 zł | 15 oferty |