SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB
Wszystkie ceny 10 →GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 2TB HD-SSDM2-GR-080 | 712 zł |
Dysk do PS5 GOODRAM IRDM Pro Slim 2TB SSD | 715 zł |
Dysk do PS5 GOODRAM IRDM Pro Slim 2TB SSD IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 | 710 zł |
Dysk SSD GoodRam IRDM PRO Slim 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (IRP-SSDPR- | 664 zł |
Wyrafinowany styl
Goodram IRDM Pro Slim to flagowy dysk SSD M.2 PCIe 4.0 polskiej firmy Wilk Elektronik. Jest bardzo cienki, aby zmieścić się nie tylko w komputerach stacjonarnych, ale także w laptopach i konsoli PlayStation 5. Pojemność 2 TB wystarczy, aby załadować całą bibliotekę gier ze Steam lub PS Store.
pamięć trójwymiarowa
Chłodzony jest grafenowym radiatorem, który dzięki połączeniu aluminium i karbonu wykazuje doskonałe przewodnictwo cieplne. Zbudowany na kontrolerze Phison E18 z trzema rdzeniami architektury ARM Cortex-R5 i ośmioma kanałami pamięci. Zastosuj wielowarstwową i wytrzymałą 3D TLC. Zapewnia to losową prędkość przetwarzania małych plików do 700 tysięcy IOPS i zasób ponownego zapisu wynoszący co najmniej 1400 TB.
Korekcja błędów
Duże pliki są odczytywane i zapisywane odpowiednio z szybkością 7000 i 6850 MB/s, co stanowi szczytową przepustowość magistrali PCI-Express 4.0 x4. Wdrożono technologię automatycznej korekcji błędów zapisu ECC przez oprogramowanie. Oprócz wersji o pojemności dwóch terabajtów, IRDM Pro Slim jest dostępny w pojemnościach 1 i 4 TB. Cała linia objęta jest przedłużoną 5-letnią gwarancją.
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80
Ceny na GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 TB | od 338 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 TB | od 664 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 TB | od 1 361 zł | 10 oferty |