SSD Kingston KC600 SKC600/256G 256 GB
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Kingston SKC600/256G |
|
Zrównoważony dysk konsumencki SSD w standardowej obudowie 2,5 cala (grubość 7 mm) z interfejsem SATA3. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do stosowania w konfiguracjach sprzętowych komputerów osobistych i laptopów. Główną zaletą tego modelu jest imponująca prędkość odczytu/zapisu oraz możliwość superszybkiego dostępu do losowo wybranego bloku danych.
Pod względem tych kluczowych parametrów dysk SSD Kingston KC600 SKC600/256G jest 5-8 razy lepszy niż najpotężniejsze dyski HDD konsumenckie, co ma najbardziej pozytywny wpływ na ogólną wydajność systemu. Użycie tego dysku do modernizacji komputera domowego, stacji roboczej lub laptopa wyposażonego w systemowy dysk twardy umożliwia wielokrotne przyspieszenie ładowania systemu operacyjnego, aplikacji i gier (3-6 razy).
Ogólna reakcja jest zwiększona, a czas odpowiedzi na działania użytkownika jest skrócony. Ponadto model ten jest wysoce odporny na wstrząsy, wibracje i wykazuje imponującą energooszczędność (zużywa 4-8 razy mniej energii niż dyski twarde). Rdzeniem dysku jest kontroler Silicon Motion SM2259, który współpracuje z szybką 64-warstwową pamięcią flash NAND 3D TLC drugiej generacji firmy Micron. Deklarowana trwałość zapisu urządzenia to 150 TB, co wystarcza na nadpisywanie 40 GB danych dziennie przez ponad 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston KC600 SKC600/256G 256 GB
Wszystkie ceny 21 →Kingston KC600 SSD SKC600/256G Wewnętrzny dysk SSD 25" SATA Rev 30 3D TLC | 149 zł |
Kingston SSDNow KC600 SSD - 256GB - 2.5" - SATA-600 | 166 zł |
Kingston Dysk SSD KC600 SERIES 256GB SATA3 2.5' 550/500 MB/s DGKINWB256KC6 | 150 zł |
Dysk KINGSTON KC600 256GB SSD | 140 zł |
Kingston KC600 256GB HD-SSD25-KNG-230 | 157 zł |
Modyfikacje Kingston KC600 SKC600/256G
Ceny na Kingston KC600 SKC600/256G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 GB | od 136 zł | 22 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 GB | od 258 zł | 21 oferta | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 TB | od 439 zł | 19 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600B/1024G 1.02 TB Kit | od 1 007 zł | 1 oferta | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 TB | od 819 zł | 12 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 TB Kit | od 849 zł | 7 oferty |