SSD GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3 960 GB
Zdjęcia 3 |
GOODRAM SSDPR-CL100-960-G3 2020 rokCL (budżetowe 2.5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3 960 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GoodRam SSDPR-CL100-960-G3 Dysk Twardy 2-5 SSD 960 GB | 282 zł |
GOODRAM CL100 Gen.3 SSD - 960GB - 2.5" - SATA-600 | 304 zł |
GOODRAM Dysk SSD CL100 G3 960GB SATA3 2,5 DGGODWB960CL1G3 | 258 zł |
Dysk SSD GOODRAM CL100 G3, 2.5', 960 GB, SATA III, 460 MB/s | 261 zł |
GOODRAM CL100 Gen.3 960GB HD-SSD25-GR-148 | 262 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3
Ceny na GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-120-G3 120 GB | od 59 zł | 21 oferta | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-240-G3 240 GB | od 74 zł | 40 oferty | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-480-G3 480 GB | od 140 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM CL100 GEN 3 SSDPR-CL100-960-G3 960 GB | od 249 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →