SSD Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 TB
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Kingston SKC600/2048G |
|
256-bitowe szyfrowanie XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Wsparcie dla Microsoft eDrive, specyfikacji bezpieczeństwa do pracy z funkcją BitLocker.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston KC600 2048GB HD-SSD25-KNG-242 | 848 zł |
Dysk KINGSTON KC600 2TB SSD | 819 zł |
Kingston KC600 2TB 2,5" | 819 zł |
Kingston Technology KC600 2.5" 2048 GB Serial ATA III 3D SKC600/2048G | 901 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC600 SKC600/2048G
Ceny na Kingston KC600 SKC600/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 GB | od 136 zł | 26 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 GB | od 257 zł | 26 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600B/512G 512 GB Kit | od 275 zł | 1 oferta | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 TB | od 426 zł | 22 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 TB | od 819 zł | 12 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 TB Kit | od 839 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →