SSD Kingston NV2 SNV2S/500G 500 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston SNV2S/500G |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston NV2 SNV2S/500G 500 GB
Wszystkie ceny 23 →Kingston NV2 NVMe PCIe 40 SSD 500G M2 2280 - SNV2S/500G SNV2S/500G | 181 zł |
Kingston NV2 SSD - 500GB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 220 zł |
Kingston Dysk SSD NV2 500GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3500/2100 DGKINWK500NV | 195 zł |
Kingston NV2 M.2 Pcie 4.0 NVMe 500GB HD-SSDM2-KNG-153 | 190 zł |
Dysk KINGSTON NV2 500GB SSD | 190 zł |
Jeden z najpopularniejszych dysków SSD M.2 ostatnich lat
Kingston NV2 SNV2S/500G to jeden z najpopularniejszych dysków SSD M.2 klasy podstawowej, który jest równie chętnie kupowany do podstawowych komputerów do gier, stacji roboczych z niższej półki lub domowych komputerów multimedialnych. Sukces napędu opiera się na trzech filarach - dużej szybkości działania, solidnym wykonaniu i niskich kosztach.
Wysoka prędkość paszportowa do 3500 MB/s
NV2 SNV2S to prawdopodobnie najbardziej przystępne cenowo urządzenie półprzewodnikowe na rynku, które może współpracować z interfejsem wymiany danych PCI-E 4.0. Dzięki temu producentowi udało się podnieść prędkości liniowego i losowego odczytu/zapisu do bardzo poważnego poziomu (odpowiednio 3500 MB/s i 2100 MB/s). Jednocześnie koszt dysku jest dosłownie o kilka dolarów wyższy niż średnia cena większości budżetowych dysków SSD SATA3. Konkurencyjne opcje 512 GB M.2 są zwykle droższe, chociaż często jest to uzasadnione większym kontrolerem.
Pracuj nad błędami
Jeśli chodzi o jakość, istnieje również kompletne zamówienie. W drugiej generacji NV inżynierowie firmy wymienili sterownik sterujący, dzięki czemu średnia temperatura napędu podczas intensywnej pracy rzadko przekracza 65°C. Ta decyzja umożliwiła rezygnację z instalacji oddzielnego grzejnika, oszczędzając w ten sposób nieco więcej. Jedynym minusem jest to, że w tym samym modelu NV2 producent może zastosować różne kombinacje kontrolerów i pamięci flash, więc rzeczywista charakterystyka może nieznacznie różnić się w zależności od modelu.
Modyfikacje Kingston NV2 SNV2S/500G
Ceny na Kingston NV2 SNV2S/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 GB | od 140 zł | 19 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 GB | od 122 zł | 24 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB | od 235 zł | 24 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB | od 391 zł | 24 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 TB | od 1 029 zł | 14 oferty |