SSD Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 TB
Wideo 13Zdjęcia 22 |
Kingston SXS2000/4000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston XS2000 Przenośny dysk SSD 4000G -SXS2000/4000G SXS2000/4000G | 1 589 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 4TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 1 599 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny DGKINZGT40XS200 | 1 625 zł |
Kingston SSD XS2000 4TB HD-SSDZ-KNG-007 | 1 709 zł |
Kingston XS2000 4TB USB 3.2 Srebrny | 1 549 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston XS2000 SXS2000/4000G
Ceny na Kingston XS2000 SXS2000/4000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 GB | od 245 zł | 21 oferta | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 TB | od 366 zł | 23 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 TB | od 667 zł | 20 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 TB | od 1 364 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →