SSD Crucial T705 CT4000T705SSD5 4 TB z chłodnicą (0649528940346)
Zdjęcia 7 |
Crucial CT4000T705SSD5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial T705 CT4000T705SSD5
Ceny na Crucial T705 CT4000T705SSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial T705 CT1000T705SSD3 1 TB bez radiatora | od 1 082 zł | 2 oferty | ||
Crucial T705 CT1000T705SSD5 1 TB z chłodnicą | od 1 162 zł | 2 oferty | ||
Crucial T705 CT2000T705SSD3 2 TB bez radiatora | od 2 010 zł | 4 oferty | ||
Crucial T705 CT2000T705SSD5 2 TB z chłodnicą | od 1 819 zł | 5 oferty | ||
Crucial T705 CT4000T705SSD3 4 TB bez radiatora | od 3 149 zł | 3 oferty | ||
Crucial T705 CT4000T705SSD5 4 TB z chłodnicą | od 3 706 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →