SSD A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS 1.02 TB
Wideo 5Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-700-1TCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS
Ceny na A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-256GCS 256 GB | od 125 zł | 1 oferta | ||
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS 512 GB | od 140 zł | 4 oferty | ||
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS 1.02 TB | od 399 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →