SSD A-Data SE920 SE920-1TCBK 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 13 |
A-Data SE920-1TCBK 1 TB2 TB |
|
Aktywny układ chłodzenia zawiera wbudowany mikrowentylator.
Model SE920 wykorzystuje interfejs przesyłania danych USB4, jego prędkość sięga 40 Gbps. Jest wstecznie kompatybilny z interfejsami USB 3.2 i USB 2.0 oraz obsługuje Thunderbolt3/4. Prześlij 10 GB wideo w wysokiej rozdzielczości 4K w zaledwie 3 sekundy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data SE920 SE920-1TCBK 1 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE920 1TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny DGADAZBT10 | 726 zł |
Adata SE920 1TB SSD czarny HD-SSDZ-ADA-063 | 752 zł |
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE920 1TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny 120638 | 726 zł |
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE920 1TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny 1894483 | 763 zł |
Dysk zewnętrzny SSD ADATA SE920 1TB Czarny (SE920-1TCBK) | 713 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data SE920 SE920-1TCBK
Ceny na A-Data SE920 SE920-1TCBK |
---|---|---|---|---|
A-Data SE920 SE920-1TCBK 1 TB | od 713 zł | 9 oferty | ||
A-Data SE920 SE920-2TCBK 2 TB | od 1 085 zł | 2 oferty |
Polecamy