SSD A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 GB
Wideo 10 | Wkrótce w sprzedaży 110 zł Typ: wewnętrzny; Pojemność (GB): 256; Format: M.2; Interfejs M.2: PCI-E 3.0 4x; NVMe; Zewnętrzna prędkość zapisu (MB/s): 900; Zewnętrzna prędkość odczytu (MB/s): 1800; DWPD (razy/dziennie): 0.4; Gwarancja producenta: 3 lata; TRIM; |
A-Data ASX6000LNP-256GT-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C
Ceny na A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 GB | od 110 zł |
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C 512 GB | od 155 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-1TT-C 1.02 TB | od 379 zł | 1 oferta |