SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB
Wideo 10Zdjęcia 13 |
A-Data ALEG-710-2TCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD LEGEND 710 2TB PCIe 3x4 2.4/1.8 GB/s M2 DGADAWKT02LEG71 | 614 zł |
Adata LEGEND 710 M.2 PCIe 2TB HD-SSDM2-ADA-176 | 637 zł |
Dysk ADATA Legend 710 2TB SSD | 560 zł |
Adata Legend 710 2TB PCIe Gen3 x4 | 619 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS
Ceny na A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 GB | od 113 zł | 6 oferty | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 GB | od 154 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 TB | od 294 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB | od 481 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →