SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 GB
Wideo 10Zdjęcia 13 |
A-Data ALEG-710-512GCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD Legend 710 512GB PCIe 3x4 2.4/1.6 GB/s M2 DGADAWK512LEG71 | 159 zł |
Adata LEGEND 710 M.2 PCIe 512GB HD-SSDM2-ADA-155 | 178 zł |
Dysk ADATA Legend 710 512GB SSD | 162 zł |
Dysk SSD A-DATA Legend M.2 2280″ 512 GB PCI-Express 2400MB/s 1000MS/s | 211 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS
Ceny na A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 GB | od 113 zł | 6 oferty | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 GB | od 154 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 TB | od 294 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB | od 481 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →