SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ
Відео 10Фото 13 |
A-Data ALEG-710-2TCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adata Dysk SSD LEGEND 710 2TB PCIe 3x4 2.4/1.8 GB/s M2 DGADAWKT02LEG71 | 615 zł |
Adata LEGEND 710 M.2 PCIe 2TB HD-SSDM2-ADA-176 | 637 zł |
Adata Dysk SSD LEGEND 710 2TB PCIe 3x4 2.4/1.8 GB/s M2 108051 | 615 zł |
Dysk SSD ADATA Legend 710 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (ALEG-710-2TCS) | 560 zł |
Adata Legend 710 2TB PCIe Gen3 x4 | 619 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS
Ціни на A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 ГБ | від 109 zł | 8 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 ГБ | від 154 zł | 16 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 ТБ | від 295 zł | 17 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 ТБ | від 481 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →