SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 GB
Wideo 14Zdjęcia 5 |
A-Data ASU650SS-120GT-C |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 GB
Wszystkie ceny 18 →A-Data Ultimate SU650 SSD - 120GB - SATA-600 - 2.5" | 123 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 120GB 2.5 S3 3D TLC Retail DGADAWB120SU65R | 58 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 120GB SSD | 66 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 120GB 2.5 S3 3D TLC Retail 44978 | 59 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 120GB SSD | 66 zł |
Radość z wyboru
Wydaje się, że ADATA poszła w ślady napędów Corsair i w ostatnich latach wyprodukowała dziesiątki dysków różnych klas i typów. Na stronie firmy można teraz znaleźć prawie dwa tuziny różnorodnych dysków SSD, co pozwala odnieść się z szacunkiem do produktów marki.
Bezpośredni zapis do pamięci TLC
W szczególności A-Data SU650 jest dość interesującą niedrogim wariantem SSD o doskonałym stosunku ceny do wydajności. Napęd wykorzystuje niedrogi kontroler Silicon Motion SM2258, który zapewnia tryb bezpośredniego zapisu do pamięci TLC, efektywne rozpraszanie ciepła i przystępną cenę.
Pojemność pamięci 3D TLC NAND wynosi 128 GB. Spośród nich 111,79 GB jest dostępne dla użytkownika, a pozostała część jest przeznaczona na potrzeby serwisowe i jest używana przez oprogramowanie układowe kontrolera do przechowywania tabeli przemienników, sum kontrolnych i innych rzeczy.
SSD prawie bez zarzutu
Zgodnie ze specyfikacją, dysk zapewnia prędkość zapisu 320 MB/s oraz prędkość odczytu do 520 MB/s. Nieźle jak na cenę 30 dolarów. Jeśli zapomnimy o cenie i poszukamy wad, to prawie jedyną słabością dysku będzie niska prędkość odczytu bloków 4K - 20 tysięcy IOPS. Z tego powodu prędkość będzie się zmniejszać podczas kopiowania archiwów składających się z wielu małych plików.
Modyfikacje A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C
Ceny na A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 GB | od 58 zł | 19 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 GB | od 93 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 GB | od 89 zł | 23 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 GB | od 159 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 GB | od 92 zł | 24 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 GB | od 270 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 TB | od 205 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 TB | od 594 zł | 12 oferty |