SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 TB
Wideo 14Zdjęcia 5 |
A-Data ASU650SS-1TT-R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 TB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 1TB 2.5 cala S3 3D TLC Retail DGADAWBT10SU65 | 315 zł |
ADATA SU650 1TB HD-SSD25-ADA-118 | 319 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 1TB SSD | 300 zł |
Dysk SSD A-DATA Ultimate 2.5″ 1 TB SATA III (6 Gb/s) 520MB/s 450MS/s | 365 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 1TB SSD | 300 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R
Ceny na A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 GB | od 58 zł | 19 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 GB | od 94 zł | 28 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 GB | od 89 zł | 25 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 GB | od 159 zł | 16 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 GB | od 92 zł | 24 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 GB | od 270 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 TB | od 205 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 TB | od 594 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →