SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 GB
Wideo 14Zdjęcia 5 |
A-Data ASU650SS-240GT-C |
|
Jeden z najbardziej przystępnych cenowo dysków SSD 240 GB oparty na 64-warstwowych układach pamięci flash 3D TLC NAND i kontrolerze budżetowym firmy Silicon Motion. Został zaprojektowany do użytku jako dysk systemowy dla komputerów osobistych klasy podstawowej lub systemów biurowych. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w początkowym przedziale cenowym roku modelowego 2019.
Łatwo łączy się z dowolną aktualną płytą główną za pomocą interfejsu SATA 3. Ze względu na rozmiar 2,5 cala i niewielką grubość (7 mm) można go zainstalować do wielu modeli laptopów kompaktowych. Główną zaletą dysku A-Data Ultimate SU650 ASU650SS SSD -240GT-C jest wysoka prędkość odczytu/zapisu (520/450 MB/s) i możliwość szybkiego dostępu do losowo wybranego bloku danych. Napęd o tych parametrach jest przekonująco lepszy od dowolnego dysku twardego konsumenckiego, dzięki czemu może być rekomendowany do modernizacji istniejących systemów.
Ta czynność zapewni 3-5 razy szybsze ładowanie zainstalowanego systemu operacyjnego, aplikacji oraz gier wymagających dużej ilości zasobów. Bezbuforowy kontroler Silicon Motion SM2258XT zapewnia agresywne buforowanie zapisu SLC, a pojemność może osiągnąć imponujące 30 GB. Gwarantowana przez producenta żywotność dysku stanowi 140 TB, czego ma w pełni wystarczyć dla wieloletniego użytku domowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 GB
Wszystkie ceny 26 →Adata Dysk SSD Ultimate SU650 240GB 2.5 S3 3D TLC Retail DGADAWB240SU65R | 94 zł |
ADATA SU650 240GB HD-SSD25-ADA-064 | 98 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 240GB SSD | 109 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 240GB 2.5 S3 3D TLC Retail 44979 | 96 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 240GB SSD | 109 zł |
Modyfikacje A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C
Ceny na A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 GB | od 58 zł | 19 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 GB | od 94 zł | 28 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 GB | od 89 zł | 25 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 GB | od 159 zł | 16 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 GB | od 92 zł | 24 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 GB | od 270 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 TB | od 205 zł | 27 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 TB | od 594 zł | 12 oferty |