SSD A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-2TCS 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-960M-2TCS |
|
Wydajny, szybki i ładnie wyglądający dysk SSD M.2 2 TB od A-Data. Wykonana w obudowie M.2 2280, dzięki czemu nadaje się do instalacji w większości nowoczesnych komputerów PC, laptopów, a nawet bardzo cienkich ultrabooków. Wizualnie dysk wyróżnia się cienkim i eleganckim niskoprofilowym radiatorem. W przeważającej części grzejnik jest pomalowany na czarno, ale wizualnie wyróżnia się schludnymi złotymi wstawkami po bokach.
Wygodne jest to, że radiator nie jest przykręcony do samego dysku SSD, więc w przypadku konieczności jego wyjęcia użytkownik nie straci gwarancji. Dzięki dużej szybkości przesyłania danych i obsłudze magistrali PCI-E 4.0 dysk ten jest w stanie zainteresować wymagających użytkowników, w tym graczy i profesjonalistów, którzy potrzebują dużych prędkości przesyłania danych przy przesyłaniu dużych ilości danych, w tym źródeł zdjęć i wideo, dystrybucji gier , ścieżki audio w formacie WAV itp.
Równie ważnym czynnikiem wpływającym na wydajność napędu jest sterownik sterujący Silicon Motion SM2264, który jest konkurentem dla szeroko rozpowszechnionego i popularnego Phison E18. Deklarowane przez producenta specyfikacje przedstawiają się następująco: 6800 MB/s dla operacji zapisu liniowego plus 7400 MB/s dla odczytu liniowego. Szybkość odczytu losowych bloków 4K sięga 750 tysięcy IOPS. Oprócz tego wszystkiego A-Data LEGEND 960 MAX wyróżnia się wysokim poziomem niezawodności: gwarantowany zasób zapisu (TBW) dla modelu 2 TB sięga 1560 TB, a oficjalna gwarancja producenta to 5 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-2TCS 2 TB
Wszystkie ceny 16 →Adata Dysk SSD LEGEND 960 MAX 2TB PCIe 4x4 7.4/6.8 GB/s M2 DGADAWKT02LEG9M | 715 zł |
Adata LEGEND 960 MAX M.2 NVMe PCIe4x4 2TB HD-SSDM2-ADA-174 | 679 zł |
Dysk ADATA Legend 960 Max 2TB SSD | 679 zł |
Adata Dysk SSD LEGEND 960 MAX 2TB PCIe 4x4 7.4/6.8 GB/s M2 108052 | 729 zł |
Dysk ADATA Legend 960 Max 2TB SSD | 679 zł |
Modyfikacje A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-2TCS
Ceny na A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-2TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-1TCS 1 TB | od 325 zł | 11 oferty | ||
A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-2TCS 2 TB | od 566 zł | 16 oferty | ||
A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-4TCS 4 TB | od 1 302 zł | 18 oferty |