SSD A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-4T-CS 4 TB
Wideo 23Zdjęcia 10 |
A-Data AGAMMIXS70B-4T-CS |
|
Wbudowana pamięć DRAM i obsługa dynamicznego buforowania SLC, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, ochrona danych od końca do końca (E2E), silnik RAID, kod kontroli parzystości o niskiej gęstości (LDPC).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-4T-CS 4 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD XPG GAMMIX S 70 BLADE 4TB PCIe 4x4 7.4/6.6 GBs DGADAWKT04GS | 1 483 zł |
Dysk ADATA XPG Gammix S70 Blade 4TB SSD | 1 438 zł |
Adata XPG Gammix S70 Blade M.2 NVMe PCIe4x4 4TB HD-SSDM2-ADA-169 | 1 504 zł |
Adata Dysk SSD XPG GAMMIX S 70 BLADE 4TB PCIe 4x4 7.4/6.6 GBs 108063 | 1 487 zł |
Adata Dysk SSD XPG GAMMIX S 70 BLADE 4TB PCIe 4x4 7.4/6.6 GBs 1862227 | 1 536 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-4T-CS
Ceny na A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-4T-CS |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-512G-CS 512 GB | od 229 zł | 16 oferty | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS 1 TB | od 384 zł | 35 oferty | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-2T-CS 2 TB | od 483 zł | 20 oferty | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-4T-CS 4 TB | od 1 429 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →