SSD A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS 2 TB
Zdjęcia 8 |
A-Data AGAMMIXS60-2T-CS 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 2TB PCIe 4x4 5/4.2GB/s M2 DGADAWKT02GS60B | 635 zł |
Adata XPG Gammix S60 Blade M.2 NVMe PCIe4x4 2TB HD-SSDM2-ADA-196 | 641 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 2TB PCIe 4x4 5/4.2GB/s M2 123621 | 647 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 2TB PCIe 4x4 5/4.2GB/s M2 123621 | 636 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 2TB PCIe 4x4 5/4.2GB/s M2 1905243 | 672 zł |
Modyfikacje A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS
Ceny na A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB | od 355 zł | 8 oferty | ||
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS 2 TB | od 635 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →