SSD A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS 4 TB
Wideo 10Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-960-4TCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS 4 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD Legend 960 4TB PCIe 4x4 7.4/6.6 GB/s M2 DGADAWKT04LEG96 | 1 353 zł |
Adata LEGEND 960 M.2 NVMe PCIe4x4 4TB HD-SSDM2-ADA-163 | 1 332 zł |
Dysk ADATA Legend 960 4TB SSD | 1 319 zł |
Adata Dysk SSD Legend 960 4TB PCIe 4x4 7.4/6.6 GB/s M2 100281 | 1 378 zł |
Dysk ADATA Legend 960 4TB SSD | 1 319 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS
Ceny na A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-1TCS 1 TB | od 306 zł | 22 oferty | ||
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 TB | od 560 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS 4 TB | od 1 319 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →