SSD A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-256GT-C 256 GB
Wideo 18Zdjęcia 3 |
A-Data ASU800SS-256GT-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-256GT-C 256 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data Ultimate SU800 SSD - 256GB - 2.5" - SATA-600 | 195 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU800 256GB S3 560/520 MB/s TLC 3D DGADAWB256SU800 | 163 zł |
ADATA SU800 256GB HD-SSD25-ADA-027 | 157 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU800 256GB S3 560/520 MB/s TLC 3D 39236 | 166 zł |
Adata Ultimate SU800 256GB | 160 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-256GT-C
Ceny na A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-256GT-C 256 GB | od 156 zł | 25 oferty | ||
A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-512GT-C 512 GB | od 256 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU800 ASU800SS-1TT-C 1.02 TB | od 415 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →