SSD Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 GB
Zdjęcia 4 |
Apacer AP240GAS340XC 2021 rokPanther (budżetowe 2,5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Disque Dur SSD Apacer AS340X 240Go AP240GAS340XC-1 | 161 zł |
Dysk SSD Apacer AS340X 240GB 2.5" SATA III (AP240GAS340XC-1) | 94 zł |
Dysk Apacer AS340X 240GB AP240GAS340XC-1 2.5' | 75 zł |
Dysk SSD Apacer AS340X 240GB SATA3 2,5" (550/520 MB/s) 7mm 3D NAND | 100 zł |
Dysk Apacer AS340X 240GB AP240GAS340XC-1 2.5" | 85 zł |
Dysk Apacer AS340X 240GB AP240GAS340XC-1 2.5' | 96 zł |
Apacer 240GB 2,5" SATA SSD AS340X - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 99 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC
Ceny na Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC 120 GB | od 90 zł | 1 oferta | ||
Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 GB | od 75 zł | 7 oferty | ||
Apacer Panther AS340X AP480GAS340XC 480 GB | od 179 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS340X AP960GAS340XC 960 GB | od 360 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →