SSD Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 TB
Apacer AP1TBAS2280P4X-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1
Ceny na Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 512 GB | od 182 zł | 4 oferty | ||
Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 TB | od 349 zł | 2 oferty | ||
Apacer AS2280P4X AP2TBAS2280P4X-1 2 TB | od 596 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →