SSD Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 TB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Gigabyte G325E1TB 2022 rokNVMe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE Gen3 2500E SSD 1TB HBG-G325E-1TB-M2 | 315 zł |
Gigabyte M.2 Pcie NVMe 1TB HD-SSDM2-GA-013 | 349 zł |
Dysk GIGABYTE Gen3 2500E 1TB SSD | 353 zł |
Dysk GIGABYTE Gen3 2500E 1TB SSD G325E1TB | 349 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB
Ceny na Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 GB | od 145 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 TB | od 315 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB 2 TB | od 679 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →