SSD Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E1TB-G 1 TB
Zdjęcia 7 |
Gigabyte AG450E1TB-G 500 GB1 TB |
|
Funkcja bufora pamięci hosta (HMB) wykorzystuje PCI Express DMA (bezpośredni dostęp do pamięci), umożliwiając dyskom SSD współdzielenie części pamięci DRAM w systemie PC, zamiast wymagać, aby dysk SSD miał własną pamięć DRAM.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E1TB-G 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Aorus Gen4 5000e 1tb Ssd Hard Drive M2 One Size AG450E1024-G | 502 zł |
GIGABYTE AORUS Gen4 5000E SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 437 zł |
Dysk GIGABYTE Aorus Gen4 5000E 1TB SSD | 415 zł |
Dysk SSD Gigabyte Aorus Gen4 5000E 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (AG450E | 439 zł |
Dysk GIGABYTE Aorus Gen4 5000E 1TB SSD AG450E1024-G | 415 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E1TB-G
Ceny na Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E1TB-G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E500G-G 500 GB | od 229 zł | 7 oferty | ||
Gigabyte AORUS Gen4 5000E AG450E1TB-G 1 TB | od 415 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →