Корпус Gigabyte AORUS C300 GLASS чорний (GB-AC300G)
Відео 4Фото 9 |
Лінійка корпусів AORUS — фірмові ігрові корпуси від всесвітньо відомої компанії Gigabyte. Дана модель відрізняється привабливим дизайном, непоганим охолодженням і продуманою конструкцією шасі. Платформа належить до класу Midi Tower, в якості материнської плати можна використовувати рішення наступних форматів: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Корпус Gigabyte AORUS C300 GLASS поставляється з передвстановленою системою охолодження.
Обдув реалізований двома 120-міліметровими вентиляторами, один з яких встановлений спереду, а другий ззаду. Виробник подбав і про візуальне оформлення корпусу. На передній панелі і збоку, в районі кожуха блока живлення, є фірмові логотипи, які переливаються всіма відтінками RGB-підсвічування. До речі, підсвічування Gigabyte RGB Fusion легко синхронізується з підсвічуванням інших гаджетів, оснащених цією технологією.
Корпус не потребує в процесі експлуатації частого сервісного обслуговування, адже працюють на приплив повітря вентканали оснащені пиловий захистом, яка легко від'єднується і просто чиститься. Внутрішня частина платформи вийшла досить просторою. На шасі легко поміститься потужний графічний адаптер довжиною до 400 мм і високопродуктивний кулер центрального процесора заввишки до 170 мм.
Купити Gigabyte AORUS C300 GLASS чорний
Gigabyte Aorus C300 szkło ATX Mid-Tower obudowa PC GB-AC300G | 613 zł |
GIGABYTE AORUS C300 GLASS - Obudowa komputerowa - Miditower - Srebrny | 722 zł |
Gigabyte Aorus C300 Szklana obudowa ATX typu Mid-Tower | 665 zł |
Gigabyte Aorus C300 Tower Case Czarny GB-AC300G | 667 zł |