Вентилятор Deepcool FC120-3 IN 1 (R-FC120-BKAMN3-G-1)
Відео 4Фото 10 |
Комплект, що складається з трьох 120 мм вентилятора для організації системи охолодження персонального комп'ютера з ефектним керованим LED-підсвічуванням ARGB, довговічними гідродинамічними підшипниками і PWM-керуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на використання у виставкових/моддингових ПК та продуктивних геймерських системах, оснащених комплектуючими з підвищеним тепловиділенням.
Вентилятори Deepcool FC120-3 IN 1 мають збалансовані характеристики, тому вони можуть використовуватися і для охолодження корпусів, і на процесорних кулерах баштового типу і на одно-, дво-, трисекційних радіаторах вбудованих необслуговуваних систем рідинного охолодження. Для силового підключення до материнської плати використовується стандартний 4-pin роз'єм, а для використання підсвічування передбачений окремий шлейф із 3-pin роз'ємом.
У комплект входить розгалужувач PWM 1-на-4, за допомогою якого можна підключити всі три вентилятори до одного PWM роз'єму на платі (моніторинг швидкості буде доступний для першого пристрою, але регулювання швидкості працює на всіх вентиляторах). Також є аналогічний розгалужувач для підключення підсвічування (6 роз'ємів) та окремий ARGB LED-контролер, що отримує живлення від роз'єму SATA.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool FC120-3 IN 1
Усі ціни 6 →DeepCool Chłodzenie R-FC120-BAMN3-G-1 | 199 zł |
DeepCool FC120 3-Pack - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 28 dBA | 210 zł |
Wentylator Deepcool FC120 3-pack (R-FC120-BKAMN3-G-1) | 191 zł |
Chłodzenie DeepCool R-FC120-BAMN3-G-1 | 216 zł |
Deepcool Cooling Fan RF120 - 3 in 1 (RGB LED lights) Case fan, 120 x 120 x | 179 zł |
Deepcool | FC120 - 3 in 1 (RGB LED lights) | N/A | Case fan | 191 zł |