Wentylator Deepcool FC120-3 IN 1 (R-FC120-BKAMN3-G-1)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Zestaw składający się z trzech wentylatorów 120 mm do organizacji systemu chłodzenia komputera osobistego z efektownie sterowanym podświetleniem LED ARGB, wytrzymałymi łożyskami hydrodynamicznymi oraz sterowaniem PWM. Pozycjonowany jako produkt średniej klasy na 2022 r., przeznaczony do prezentacji/modowania komputerów PC i wysokiej klasy systemów do gier wyposażonych w podzespoły o wysokiej temperaturze.
Wentylatory Deepcool FC120-3 IN 1 mają zbalansowaną charakterystykę, dzięki czemu można je stosować w obudowach chłodzących, a także w wieżowych chłodnicach procesorów oraz na jedno-, dwu-, trzysekcyjnych chłodnicach wbudowanych bezobsługowych systemów chłodzenia cieczą. Standardowe złącze 4-pinowe służy do podłączenia zasilania do płyty głównej, a osobny kabel z 3-pinowym złączem służy do korzystania z podświetlenia. Zestaw zawiera rozdzielacz PWM 1-do-4, który może podłączyć wszystkie trzy wentylatory do jednego złącza PWM na płycie (monitorowanie prędkości będzie dostępne dla pierwszego urządzenia, ale kontrola prędkości działa na wszystkich wentylatorach). Jest też podobny rozgałęźnik do podłączenia podświetlenia (6 złączy) oraz osobny kontroler LED ARGB zasilany złączem SATA.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Kup Deepcool FC120-3 IN 1
Wszystkie ceny 6 →DeepCool Chłodzenie R-FC120-BAMN3-G-1 | 203 zł |
DeepCool FC120 3-Pack - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 28 dBA | 209 zł |
Wentylator Deepcool FC120 3-pack (R-FC120-BKAMN3-G-1) | 192 zł |
Chłodzenie DeepCool R-FC120-BAMN3-G-1 | 216 zł |
Deepcool Cooling Fan RF120 - 3 in 1 (RGB LED lights) Case fan, 120 x 120 x | 179 zł |
Deepcool | FC120 - 3 in 1 (RGB LED lights) | N/A | Case fan | 191 zł |