Вентилятор Deepcool FC120 (R-FC120-BKAMN1-G-1)
Відео 4Фото 10 |
Deepcool FC120
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики FC120
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool FC120
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deepcool Wentylator obudowy FC120 RGB 120 x 120 x 25 | 104 zł |
Wentylator Deepcool FC120 (R-FC120-BAMN1-G-1) | 120 zł |
Deepcool Fc120 Argb Fan Przezroczysty R-FC120-BKAMN1-G-1 | 68 zł |
Deepcool Fc120 Rgb 120 Mm Fan 3 Units Czarny R-FC120-BAMN3-G-1 | 150 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →