Wentylator Deepcool FC120 (R-FC120-BKAMN1-G-1)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Deepcool FC120
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FC120
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deepcool FC120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deepcool Wentylator obudowy FC120 RGB 120 x 120 x 25 | 104 zł |
Wentylator Deepcool FC120 (R-FC120-BAMN1-G-1) | 120 zł |
Deepcool Fc120 Argb Fan Przezroczysty R-FC120-BKAMN1-G-1 | 68 zł |
Deepcool Fc120 Rgb 120 Mm Fan 3 Units Czarny R-FC120-BAMN3-G-1 | 150 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →