Вентилятор Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
Фото 12 |
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS TUF GAMING TF120 120 mm ARGB - wentylator podwozia zaawansowane łożys | 75 zł |
Wentylator ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WEN-OB-ASU-003 | 91 zł |
Wentylator ASUS TUF Gaming TF120 ARGB | 91 zł |
ASUS Wentylator ASUS TUF GAMING TF120 ARGB | 76 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
Ціни на Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan White - Single Pack | від 67 zł | 3 пропозиції | ||
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack | від 69 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →