Wentylator Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
Zdjęcia 12 |
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS TUF GAMING TF120 120 mm ARGB - wentylator podwozia zaawansowane łożys | 75 zł |
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?wiat? | 81 zł |
Wentylator ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WEN-OB-ASU-003 | 91 zł |
Wentylator ASUS TUF Gaming TF120 ARGB | 91 zł |
Wentylator ASUS TUF Gaming TF120 ARGB | 91 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack
Ceny na Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan White - Single Pack | od 67 zł | 4 oferty | ||
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Fan Black - Single Pack | od 69 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →