Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC
Zdjęcia 16 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC 12 GB / 2505 MHz12 GB / 2595 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Tuf-Rtx4070S-O12G-Gaming 90YV0K80-M0NA00 Karta Graficzna Czarny | 3 399 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 3 549 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER TUF GAMING OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0609 | 3 499 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER OC 12GB GDDR6X (TUF | 3 444 zł |
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS | 3 499 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF | od 3 399 zł | 9 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER TUF OC | od 3 399 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →