Chłodzenie wodne Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0)
Wideo 5Zdjęcia 14 |
Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
W konstrukcji ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB zastosowano rozwiązanie nietypowe dla obwodów AIO z pompą umieszczoną na zewnątrz bloku wodnego i chłodnicy.
Plastikowe pudełko pompy „wisi” na wężach w odległości około 5 cm od chłodnicy. Wewnątrz znajduje się silnik osiągający prędkość do 5500 obr/min i obsługujący kontrolę prędkości PWM.
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TUF Gaming LC II 360 ARGB
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB All-in-One płynny procesor chłodzący Aura S | 731 zł |
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB - Ch?odzenie wodne procesora - Max 29 dBA | 749 zł |
Wodne chłodzenie procesora ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB WEN-CPU-ASU-063 | 759 zł |
Chłodzenie wodne ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB | 850 zł |
Chłodzenie wodne ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB | 850 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
Ceny na Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming LC II 240 ARGB | od 473 zł | 7 oferty | ||
Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB | od 731 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →