Корпус Asus TUF Gaming GT502 чорний (90DC0090-B09000)
Відео 15Фото 11 |
Просунутий комп'ютерний корпус із популярної геймерської лінійки TUF Gaming з дуже місткою та зручною 2-камерною платформою. Це потужне шасі з добре продуманою модульною конструкцією. Блок живлення та накопичувачі пам'яті заховані за піддоном материнської плати, завдяки чому ніщо не зможе зіпсувати бездоганний зовнішній вигляд комп'ютерного складання. Істотно зростає ефективність відведення тепла від гарячого заліза.
Стандартні слоти для встановлення плат розширення PCI-E можна замінити на вертикальну вставку, яка дозволить оснастити шасі потужною 3-слотовою відеокартою у цікавому для огляду вертикальному положенні. Комп'ютерний корпус Asus TUF Gaming GT502 комплектується панорамними панелями із загартованого скла, що дозволяють ефектно демонструвати надзвичайну красу внутрішнього світу ПК.
Додатково кейс має декоративну вставку з ARGB-підсвічуванням на лицьовій кришці. Логотип, що світиться, можна синхронізувати з підсвічуванням інших підключених до корпусу компонентів, також воно зручно налаштовується виділеним перемикачем. Є можливість і для програмного регулювання світлових ефектів за допомогою програмного забезпечення. Кришка кейсу має практичні та надійні ручки для безпечного транспортування платформи.
Купити Asus TUF Gaming GT502 чорний
Усі ціни 30 →ASUS TUF Gaming GT502 Podwozie do gier PC Mid ATX Dwukomorowy Niezależne s | 599 zł |
ASUS TUF Gaming GT502 OB-ASU-0018 | 609 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT502 | 599 zł |
ASUS Obudowa Asus GT502 TUF | 656 zł |
Модификації Asus TUF Gaming GT502
Ціни на Asus TUF Gaming GT502 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming GT502 білий | від 601 zł | 15 пропозицій | ||
Asus TUF Gaming GT502 чорний | від 596 zł | 30 пропозицій |