Obudowa Asus TUF Gaming GT502 czarny (90DC0090-B09000)
Wideo 15Zdjęcia 11 |
Zaawansowana obudowa komputerowa z popularnej serii TUF Gaming z bardzo pojemną i wygodną 2-komorową platformą. To masywna obudowa o dobrze przemyślanej modułowej konstrukcji. Zasilacz i napędy pamięci są schowane za tacką płyty głównej, więc nic nie jest w stanie zepsuć nienagannego wyglądu zestawu komputerowego. Znacznie wzrasta również wydajność odprowadzania ciepła z gorącego żelaza.
Standardowe gniazda do instalacji kart rozszerzeń PCI-E można zastąpić wkładką pionową, która pozwoli wyposażyć obudowę w potężną 3-slotową kartę graficzną w ciekawej pionowej pozycji do oglądania. Obudowa komputera Asus TUF Gaming GT502 została wyposażona w panoramiczne panele z hartowanego szkła, które pozwalają skutecznie zademonstrować niezwykłe piękno wewnętrznego świata peceta.
Dodatkowo etui posiada ozdobną wkładkę z podświetleniem ARGB na froncie obudowy. Świecące logo można zsynchronizować z podświetleniem innych elementów podłączonych do obudowy, a także wygodnie regulować za pomocą dedykowanego przełącznika. Możliwe jest również programowe dostosowanie efektów świetlnych za pomocą oprogramowania. Pokrywa walizki posiada praktyczne i bezpieczne uchwyty do bezpiecznego transportu platformy.
Kup Asus TUF Gaming GT502 czarny
Wszystkie ceny 31 →ASUS TUF Gaming GT502 Podwozie do gier PC Mid ATX Dwukomorowy Niezależne s | 599 zł |
ASUS TUF Gaming GT502 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 648 zł |
ASUS TUF Gaming GT502 OB-ASU-0018 | 609 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT502 | 599 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT502 | 599 zł |
Modyfikacje Asus TUF Gaming GT502
Ceny na Asus TUF Gaming GT502 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming GT502 biały | od 601 zł | 16 oferty | ||
Asus TUF Gaming GT502 czarny | od 596 zł | 31 oferta |