Zasilacz be quiet! System Power 10 BN326
Wideo 3Zdjęcia 3 |
be quiet! System Power 10 BN326 450 W 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 W 24+8+4 pin 80+ Bronze 650 W 24+8+4 pin 80+ Bronze 750 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Bronze 850 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! System Power 10 BN326
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Be Quiet System Power 10 450 W ATX24 BN326 S10-450W | 205 zł |
be quiet! System Power 10 450W Zasilacz do komputera - 450 wat - 120 mm - | 239 zł |
Zasilacz BE QUIET! System Power 10 450W 80 Plus Bronze | 229 zł |
Zasilacz BE QUIET! System Power 10 450W 80 Plus Bronze BN326 | 229 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! System Power 10
Ceny na be quiet! System Power 10 |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 10 BN326 | od 205 zł | 13 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN327 | od 245 zł | 8 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN328 | od 276 zł | 16 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN329 | od 320 zł | 19 oferty | ||
be quiet! System Power 10 BN330 | od 418 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →