Блок живлення Chieftec Task TPS-500S
Chieftec Task TPS-500S |
|
Далеко не найпотужніший і водночас доступний брендовий комп'ютерний блок живлення потужністю 500 Вт, загальний рівень продуктивності якого відповідає класу 80+ Bronze. Належить до стандарту АТХ v2.3, оснащений керованим 120 мм вентилятором і традиційним компонуванням кабельної підсистеми. Входить у лінійку Task, більшість представників якої є типовими робочими конячками з усередненими технічними характеристиками та демократичною ціною.
На думку виробника, подібний варіант стане оптимальним джерелом живлення для недорогих офісних ПК, домашніх мультимедійних систем та ігрових комп'ютерів середнього рівня, оснащених комплектуючими з не найвищим енергоспоживанням. Chieftec Task TPS-500S створений на сучасній апаратній платформі з ефективною схемотехнікою та надійними компонентами. Він забезпечує хорошу енергоефективність із середнім ККД вище 85%, що відповідає сертифікації 80 Plus Bronze.
Подібний варіант із запасом потужності в умовні 500 Вт цілком підходить для складання ігрового ПК середнього рівня, орієнтованого на ігри в роздільній здатності FullHD. Chieftec Task TPS-500S також забезпечує надійну стабілізацію вихідної напруги і здатний надати до 92% заявленої потужності на лінії +12В з максимальним струмом до 54 Ампер. При низьких і середніх навантаженнях 120-мм вентилятор системи охолодження працює на низьких оборотах, який не створює значного рівня шуму. Як і всі недорогі джерела живлення, Chieftec Task оснащений проводкою, що не знімається. Надійність, стабільність та безпека електроживлення гарантовані широким спектром захисних систем, включаючи захист від коротких замикань (SCP), підвищеної/зниженої напруги (OVP/UVP), а також захист від навантаження (OPP/OLP) та перегріву (OTP). Офіційна гарантія - 2 роки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Task TPS-500S
Chieftec Alimentation ATX Task TPS-500S - 500W czarny | 323 zł |
Chieftec TASK Series Zasilacz do komputera - 500 wat - 120 mm - 80 Plus 80 | 275 zł |
Zasilacz komputerowy Chieftec TPS-500S 500W | 314 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TPS-500S 500W ATX-12V,TAS series, bulk - PACZKOMAT, | 274 zł |
Модификації Chieftec Task
Ціни на Chieftec Task |
---|---|---|---|---|
Chieftec Task TPS-400S | від 242 zł | 2 пропозиції | ||
Chieftec Task TPS-500S | від 274 zł | 5 пропозицій | ||
Chieftec Task TPS-600S | від 218 zł | 17 пропозицій | ||
Chieftec Task TPS-700S | від 265 zł | 4 пропозиції |