Блок живлення Chieftec Compact SFX CSN-450C
Відео 3Фото 6 |
Chieftec Compact SFX CSN-450C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Compact SFX CSN-450C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec AE-01B-B-OP Maestro HTPC obudowa do PC 1 x 525 czarna CSN-450C | 524 zł |
Zasilacz Chieftec CSN-450C 450W (CSN-450C) | 456 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chieftec zasilacz SFX serii COMPACT - CSN-450C, 450W, | 494 zł |
Відеоогляди
Модификації Chieftec Compact SFX
Ціни на Chieftec Compact SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Compact SFX CSN-450C | від 456 zł | 3 пропозиції | ||
Chieftec Compact SFX CSN-550C | від 375 zł | 4 пропозиції | ||
Chieftec Compact SFX CSN-650C | від 401 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →