Блок живлення Chieftec Proton BDF-750C
Фото 5 |
Chieftec Proton BDF-750C |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Proton BDF-750C
Усі ціни 20 →Chieftec BDF-750C zasilacze PC wielokolorowe | 408 zł |
Zasilacz Chieftec Proton BDF-750C 750W | 340 zł |
Chieftec BDF-750C OB-ZAS-CHI-276 | 399 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-750C 750W 80 Plus Bronze | 405 zł |
Zasilacz CHIEFTEC Proton BDF-750C 750W 80 Plus Bronze | 405 zł |
Chieftec Proton - це відмінний модульний блок живлення середнього рівня для тих, хто не хоче переплачувати за моделі з сертифікатом Gold або купувати кота в мішку. У список його переваг належать сучасна схемотехніка на основі DC-DC-перетворювачів, хороший ККД (85%, сертифікат 80 PLUS Bronze), потужна основна лінія +12V (100% від номіналу) і весь спектр захисних заходів (SIP, UVP, OCP, OTP, AFC). Proton має набагато більшого з флагманськими моделями компанії, ніж з блоками живлення економ-класу, ніж і пояснюється така популярність цієї моделі.
Враховуючи запас потужності в 750 Вт, гідний ККД і показники вхідної лінії, дана варіація Chieftec Proton гідно впорається з роллю фундаменту в потужному ігровому ПК з 8-ядерним процесором і потужною відеокартою нового покоління на кшталт RTX 3080. Принаймні в тестах він показав себе на тверду п'ятірку, не особливо страждаючи від осідань і пульсацій на вхідних лініях навіть при пікових навантаженнях.
У напівпасивному режимі при низькому навантаженні на систему Chieftec Proton працює дуже тихо. При підвищенні навантаження до 250 Вт стає чутно шарудіння лопатей кулера. Понад 300 Вт з'являється невеликий, але виразний гул. Він не заважає, і не дратує, але він є. В іншому це міцна модель середнього рівня без зайвих наворотів. Ідеальний варіант для тих, хто отримати потужний і надійний модульний блок живлення без переплат.
Модификації Chieftec Proton
Ціни на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | від 198 zł | 4 пропозиції | ||
Chieftec Proton BDF-500S | від 242 zł | 6 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-600S | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-650C | від 309 zł | 17 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-750C | від 335 zł | 21 пропозиція | ||
Chieftec Proton BDF-850C | від 416 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | від 483 zł | 17 пропозицій |