Блок живлення Chieftec Value APB-700B8
Фото 5 |
Chieftec Value APB-700B8 2022 рікValue |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Value APB-700B8
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec Zasilacz 700 W 80 PLUS 230 V ATX biały | 308 zł |
Chieftec VALUE SERIES APB-700B8 - power supply - 700 Watt Zasilacz do komp | 244 zł |
Chieftec Zasilacz APB-700B8 700WPSU bulk KZCHFZ7APB700B8 | 202 zł |
Chieftec Zasilacz APB-700B8 700WPSU bulk 111252 | 208 zł |
Chieftec Zasilacz APB-700B8 700WPSU bulk 111252 | 202 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Chieftec Value
Ціни на Chieftec Value |
---|---|---|---|---|
Chieftec Value APB-400B8 | від 136 zł | 18 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-500B8 | від 145 zł | 14 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-600B8 | від 183 zł | 21 пропозиція | ||
Chieftec Value APB-700B8 | від 201 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →